O nás

Vítejte v nově otevřeném a nejmodernějším fitness centru v Praze a na Barandově - Really Fitness!

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout nejlepší posilovací zařízení, které můžete najít pouze v nejprestižnějších posilovnách v USA a Dubaji. Naše posilovací stroje pocházejí z dílny Realleader Fitness USA a Newtech Wellness, což jsou značky, které jsou synonymem pro kvalitu a inovaci.

V našem fitness centru najdete široký výběr nejmodernějších posilovacích strojů, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí, bezpečnost a efektivitu během vašeho tréninku. Každý stroj je pečlivě vybrán, aby splňoval nejvyšší standardy a aby poskytoval optimální podporu při dosahování vašich fitness cílů.

Díky našemu partnerství s Realleader Fitness USA a Newtech Wellness jsme schopni nabídnout jedinečnou kombinaci kardiovaskulárních strojů, silových zařízení a dalších moderních fitness přístrojů, které vám umožní provádět širokou škálu cvičení a tréninkových programů. Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, naše vybavení vám pomůže dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaši kondici.

Přijďte se k nám připojit a zažijte jedinečný fitness zážitek v nejmodernějším prostředí. Náš přátelský a kvalifikovaný personál vám bude k dispozici a rád vám pomůže s nastavením správného tréninkového plánu, odpoví na vaše otázky a poskytne vám motivační podporu.

Nechte se inspirovat naší novou posilovnou, která je připravena přivítat všechny nadšence do fitness a pomoci vám dosáhnout vašich nejambicióznějších cílů. S Really Fitness je váš úspěch na dosah!

#ReallyFitness

Top